HomeGouden GildeJudoinstaptoernooiUitslagenFoto'sForumStages - ClinicsContact
judogoes
dekorte
powerbar
matsuru
bonton
Mark Huizinga
budokan

Home
Districkt kampioenschappen -8 -10 --12
zondag 14 juni 2015

In Sporthal Overboch deden afgelopen zaterdag 13 juni  5 judoka's mee van S.I. de Korte

Uitslagen

2e  Sterre Kerkhof -10 -25

3e Jetze Kerkhof -8 -20

3e Esmee Kerkhof -10 -25 

Gefeliciteerd judoka's 

Finn en Jesse kwamen vandaag net wat te kort voor het podium in de leeftijdsklasse -12

Als coach was Sidney Saarloos aanwezig

 
Jeugdteamcompetitie ZH 2015
zondag 03 mei 2015

De maand april was voor de jeugdjudoka's een teamcompetitie op zondag 12 april was ronde 1 en op zondag 26 april was de finale ronde van het Distrikt Zuidholland 

De 1e ronde werd gehouden in sporthal Overbosch in Den Haag de finale ronde werd gehouden bij Budovereniging  Lu Gia Jen  ook in Den Haag 

Wij S.I. de Korte deden mee met een Jongensteam-12 en met een samengested team van

Judoclub Nobel en S.I. de Korte een meisjesteam-15

De jongens waren ingedeeld in de 1e klasse en verloren jammer genoeg de  1e ronde alle wedstrijden.Je kon zien dat de meeste van onze judoka's nog weinig wedstrijdervaring  hebben

Ze waren natuurlijk wel teleurgesteld maar met volle moet en  wilkracht gingen ze de finale ronde in

Het begon goed de 1e 2 wedstrijden werden gewonnen daarna verloren de jongens Toch een mooi ervaring weer erbij een teamtoernooi vonden onze jongens wel heel gaaf volgend jaar zijn we weer van de partij!

Het judoteam bestond uit de volgende judoka's;

Jayden Snijders, Finn Owen Rivìere,Jess Flach, Kevin Doerrleben, Kayne Kerpel &                    Giliano Mangelaars 

Als coach was voor de jongens-12 waren Sidney Saarloos en Rob Goris aanwezig 

 De meisjes -15

Meisjesteam Nobel/de Korte -15 jaar, 2e Jeugdteamcompetitie!!!

Afgelopen weekend is het team Nobel/de Korte 2e geworden tijden de Jeugdteamcompetitie van Zuid-Holland.

Het judoteam bestond uit de volgende judoka's:

Rachel v/d Meeberg, Yentel Boot, Shannon Aantjes, Jenna de Waard en Xanne van Meijbeek.

Na de 1e ronde stonden we 2e door 1x te winnen van Mahorokan/Slingerland (3-2) en 1x te verliezen van Haaglanden (4-1). Tijdens de 2e ronde wonnen we beiden partijen met 3-2. ...
Door deze winst partijen stonden we gelijk met Haaglanden. Helaas had Haaglanden meer partijen gewonnen en werden wij hierdoor 2e.

Meiden bedankt voor jullie inzet en gefeliciteerd met jullie 2e plek!

 

 
Soeverein Cup 2015
vrijdag 17 april 2015

In Lommel was zondag 12 april de Soeverein Cup

6 judoka’s kwamen  op het podium

Kampioen in Lommel werden :...
Kim Polling +21 -70
Dewi Bernard -21 -57
Nima Malmoli -18 -60
Youri van de Hee -18 -66

Op de 3e plaats eindigde judoka’s :
István de Jong -15 -38
Madelief van Wijngaarden -18 -48

Als coach was Gé van den Elshout in Lommel aanwezig

 
<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>

Resultaten 17 - 20 van 71
Advertisement

Log in

Online

© 2018 judo.dekorte.nl
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.